Sep
1
2:00 PM14:00

Raimo Kangro muusikal ''Juku'' // Laura Mafiooso osas

Koguperemuusikal „Juku!“

Muusika: Raimo Kangro (1949–2001)

Libreto: Leelo Tungal

Lavastaja: Andrus Vaarik

Peaosa: Juuli Lill

Dirigent: Jüri-Ruut Kangur

Maailmaesiettekanne 1. septembril 2019 Narva Ooperipäevadel

Piletid saadaval Piletilevist!

Koguperemuusikal „Juku!“ on lõbus vaadata koos perega. Etendus põhineb populaarsetel JUKU naljadel, kus üks koomiline situatsioon ajab teist taga ning üks öeldud sõna võib pöörata naljaks isegi kõige tõsisema situatsiooni. Tule ja veendu, kas Jukul õnnestub oma ajamasin tööle saada!

Raimo Kangro ja Leelo Tungla kirjutasid koguperemuusikal „Juku!“ valmis juba 1998. aastal, kuid teos jäi aastateks sahtlisse. 2019. aastal jõuab teos viimaks lavale ning see on pühendatud helilooja Raimo Kangro 70. sünniaastapäevale.

Leelo Tungal: "Etenduse sisu räägib suures osas isa ja poja suhetest, eri põlvkondade erisusest ja sarnasusutest. Tegelikult jäävad ju kõik isad oma sisemises lasteks või poisteks. See on mitme põlvkonna Jukusid ühendav lugu, kus nad leiavad, et isad ja pojad on sarnased aga selleni jõudmiseks on vaja palju seikulsi ja sekeldusi. Kuigi etendus kirjutati sajandi vahetusel, siis põhi probleemid ja küsimused laste ja vanemate vahel on ikka samad. Etenduses kasutatakse mitmeid populaarseid Juku nalju, kus üks koomiline situatsioon ajab teist taga ning üks öeldud sõna võib pöörata naljaks isegi kõige tõsisema situatsiooni. 

View Event →
Jazzi spektrid
May
4
9:30 PM21:30

Jazzi spektrid

Kontsert „Džässi spektrid“ viib kontserdikülastajad põnevale teekonnale, kus kõrvuti Eesti ja välismaiste džässmuusikutega astuvad poetry slam’il üles põnevad luuletajad. Ettekandele tuleb nii uudisloomingut kui ka varasemat materjali. Koos luuakse muusikalis-luuleline-improvisatsiooniline tervik ning püütakse leida praeguse džässheliloomingu, eesti džässmuusikute ja kirjanike-luuletajate kokkupuutepunkte.

Lisainfo SIIT!

View Event →
KäRBSEBEATS
Mar
15
to Mar 16

KäRBSEBEATS

''KÄRBSEBEATS'' 2019. aasta kolmas episood on juba käega katsutav. Seekord hakkavad Laura ja mehed laval tegema midagi, mida nad päris täpselt ise ka veel ei tea, aga see pigem ongi asja võlu - nemad kui võlurid, teie kui katsejänesed. Feilimiseks ruumi ei ole. Katse-eksitusmeetodid siin ei toimi. Kullatehas tuleb esimest minutist tööle panna. Tule ja ole meile tunnistajaks.

Lisainfo SIIT!

View Event →
EESTI MUUSIKA KARIKAS - SAATE SALVESTUS
Mar
3
5:00 PM17:00

EESTI MUUSIKA KARIKAS - SAATE SALVESTUS

Sel kevadhooajal jõuab TV3s eetrisse uus suur muusika- ja meelelahutussaade “Eesti muusika karikas”.

Võistlused toimuvad saates osalevate artistide vahel suurte kontsertsalvestustena. Võistlejatel tuleb interpreteerida nii ühte oma vastase tuntud ja armastatud lugu kui ka ühte unustusehõlma vajunud, kuid armastatud Eesti lugu. Lisaks esitavad kõik saates osalejad ka ühe oma tuntuimatest lugudest ning ühe uusima või täiesti uue loo oma repertuaarist.

Laura vastaseks on salvestusel Uudo Sepp. Saatejuhid on alati terav muusik ja muusikasõber Mihkel Raud ning tema kõrval debüteerib kaassaatejuhina Power Hit Radiost tuntud särav Brigitte Susanne Hunt.

Piletid ja lisainfo SIIT!

View Event →
Nov
28
7:00 PM19:00

9 hümni vabadusele

Üheksa uut hümni vabadusele, koos Eesti hümniga on neid kümme. Üks iga dekaadiaasta kohta – mis on kandnud endas ilu ja valu, vaesust ja rikkust, kaotust ja leidmist, sõda ja armastust. Uudisteoste autorid on hinnatud jazzmuusikud, ansamblite liidrid ja heliloojad ning igaüks neist on valinud endale põnevad loovpartnerid.

Piletid ja lisainfo SIIT!

View Event →