Nov
28
7:00 PM19:00

9 hümni vabadusele

Üheksa uut hümni vabadusele, koos Eesti hümniga on neid kümme. Üks iga dekaadiaasta kohta – mis on kandnud endas ilu ja valu, vaesust ja rikkust, kaotust ja leidmist, sõda ja armastust. Uudisteoste autorid on hinnatud jazzmuusikud, ansamblite liidrid ja heliloojad ning igaüks neist on valinud endale põnevad loovpartnerid.

Piletid ja lisainfo SIIT!

View Event →
Nov
10
9:45 PM21:45

IDeeJazz 2018 @Narva

  • TÜ Narva Kolledž, kohvik “Muna” Raekoja plats 2, Narva (map)
  • Google Calendar ICS

Villu Veski (W) ja Laura Põldvere ühendavad oma loomingus varasema kogemuse pärimusmuusika, popmuusika, vabaimprovisatsioonilise muusika ja põhjamaise helikeele vallas kaasaegsema jazzi kõlapildiga. Nende rahvamuusika töötlused ja originaallooming on alati kaalutletud ja viimistletud, et tuua esile just sõnumit, mida tekst endas kätkeb. Nad on oma loomingusse põiminud romantismiajastu ja Skandinaavia jazzi elemente, millele on lisandunud elektroonilise jazzi tunnetus.

Rohkem infot SIIT!

View Event →
Nov
9
10:30 PM22:30

IDeeJazz 2018 @Tartu

  • ERM, B-fuajee Tartu Jazz Club, B-uks (map)
  • Google Calendar ICS

Laura & W (Villu Veski) esinevad 9. novembril Tartus, IDeeJazzil.

Laura & W ühendavad oma loomingus varasema kogemuse pärimusmuusika, popmuusika, vabaimprovisatsioonilise muusika ja põhjamaise helikeele vallas kaasaegsema jazzi kõlapildiga. Nende rahvamuusika töötlused ja originaallooming on alati kaalutletud ja viimistletud, et tuua esile just sõnumit, mida tekst endas kätkeb. Nad on oma loomingusse põiminud romantismiajastu ja Skandinaavia jazzi elemente, millele on lisandunud elektroonilise jazzi tunnetus.

Rohkem infot SIIT!

Piletid Piletilevist.

View Event →
Nov
9
7:00 PM19:00

Back To Winehouse

Amy Winehouse’ile pühendatud tribüütkontsert. Kõlavad Winehouse’i unustamatud hitid Laura, Sissi Nylia Benita ja Uku Suviste esituses. Neid saadavad Swing’n’Joy Orchestra ja Singin' Sisters Trio - Kelli Uustani, Merili Johanson ja Evelin Veermets.

Piletid siit!

Lisainfo siit!

View Event →
Oct
6
6:00 PM18:00

Heategevuslik näitus-kontsert ''Minu Unistuste Eesti''

  • Eesti Rahva Muuseum (B-sissepääs) (map)
  • Google Calendar ICS

“Minu Unistuste Eesti” on MTÜ Maalides Head eestvedamisel korraldatav heategevuslik näitus-kontsert, mille eesmärgiks on koguda annetusi Heategevusfondile Minu Unistuste Päev raskelt või krooniliselt haigete laste unistuste elluviimiseks.

Näitusel on üleval Eesti avaliku elu tegelaste poolt hoole ja armastusega tehtud maalid, mida on võimalik endale soetada nii sündmuspäeval kui ka interneti oksjoni teel Osta.ee keskkonnast alates 8. oktoobrist.

Tegevust ja meelelahutust jätkub kogu perele! Tuntud Eesti lauludega astuvad laval üles Ivo Linna, Uku Suviste, Krislin Sallo, Kaire Vilgats, Laura Põldvere, Hanna Martinson, Inga ja Toomas Lunge. Lapsi lõbustavad Lotte ja Bruno.

Piletid ja lisainfo siit!

View Event →
Oct
1
4:00 PM16:00

LOLA - Muusikapäev 2018

Muusikapäeva raames astub Laura üles viitevaba heli- ja videoülekande tehnoloogia kontserdiga EMTAi kammersaalis.

LoLa: viitevaba heli- ja videoülekande tehnoloogia kontsert
Laura Põldvere (vokaal), Jaak Sooäär (kitarr), Tanel Ruben (löökpillid), Henry-David Varema (tšello), Mihkel Poll (klaver).

Kontsert on tasuta. Lisainfo SIIT!

View Event →
Sep
14
8:00 PM20:00

F# feat. Ivi & Laura (Soome-Eesti)

IMG_1159.jpg

Eelmise aasta novembris andis Soome improvisatsiooniline trio F# koosseisus Sid Hille, Jori Huhtala ja Markus Ketola koos Eesti jazzlauljatest vabaimprovisaatorite Ivi Rausi ja Laura Põldverega Philly Joe's Jazziklubis ning teistes Eestimaa paikades mitu üliedukat kontserti. Nend õnevad ja kohati isegi humoorikad muusikalised improvisatsioonid vaimustasid publikut sedavõrd, et publiku ovatsioonide saatel tehti mitmeid lisalugusid. Selle aasta sügisel saavad muusikud taas kokku, et esitleda trio F# uut albumit "The Wannsee Punk", mis salvestati aastatagusel Eesti tuuril Viljandis.

Õhtu Philly Joe's tõotab tulla muusikaliselt apetiitne ja väga rikkaliku improvisatsioonilise muusikavalikuga, kuna laval saavad kokku Soome ja Eesti ühed parimad improvisaatorid.

Ivi Rausi – vokaal, elektroonika
Laura Põldvere – vokaal, elektroonika
Sid Hille – Fender Rhodes klaver, teremin, elektroonika
Jori Huhtala – bass, efektid
Markus Ketola – trummid, erinevad löökpillid

Uksed 19:00

Piletid = rohkem infot siit!
FB --> Kliki
siia!

View Event →
Apr
21
11:58 PM23:58

Laura & W @ Jazzkaar

Kroot_Tarkmeel-0366.jpg

Albumi esitlus :)

Crazy Enough

Kliki siia ja loe lähemalt :)

Duos Laura & W musitseerivad kaks silmapaistvat eesti muusikut – laia haardega jazzmuusik ja saksofonist Villu Veskining mitmekülgse stiilipaletiga lauljanna Laura Põldvere. Koosseis sündis 2016. aasta kevadel ideest astuda koos üles Juu Jääb festivalil ja ajendiks sai tõik, et vaatamata ühistele muusikalistele huvidele ei ole Laura ja Villu kunagi varem koostööd teinud. Duo tantsulise programmi stiilipiirid jooksevad diskost jazziliku elektroonikani. Mänguline ja julgelt eksperimenteeriv tandem ei karda maitsepiire degusteerida. Improvisatsioonidest sündivad rännakud haaravad nii jahedamaid moevälju kui ka tuliseid tantsubiite.

Laura tähelend sai alguse 2005. aastal looga “Moonwalk”, mis esindas Eestit ka Eurovisiooni lauluvõistlusel. Möödunud aastal osales lauljanna taas Eurovisiooni laval, esitades koos Koit Toomega pala “Verona”. Jazzisõpradele on tuntud ka Laura vürtsikad vabaimprovistatsiooni etteasted olgu siis koos Han Bennikuga, Carrot Lights trioga või improvisatsiooniorkestriga. Ta on avaldanud jazzalbumid koos Joel Remmeliga ja Tõnu Naissoo trioga.

Eesti jazzi arengusse võimsalt panustanud muusik Villu Veski on tuntud eelkõige saksofonistina, kuid tema energial ei tundu olevat piire – stiiliülese kohanejana on ta ka andekas helilooja-arranžeerija ning  tema tuntuim koosseis Põhjala Saarte hääled on esinenud paljudes riikides.  Villu Veski eestvedamisel toimub Muhu saarel 1997. aastast populaarne tulevikumuusika festival Juu Jääb.

Kahe muusiku mängulustist sündinud koostöö lubab positiivseid muusikalaenguid ja kindlasti ka haaravaid võnkeid tantsupõranda täitmiseks.

Kontsert algab kell 00.30.

View Event →