Laura Remmel  4.jpg

laura & pop

LAURA on võitnud peaaegu kõik võimalikud laulukonkursid ning edukalt figureerinud muusikamaailmas nii jazz-, eksperimentaal- kui popartistina. Viimasena lausa niivõrd edukalt, et temast on saanud möödunud aastakümne enimmängitud artist Eestimaa raadiojaamades. Kahtlematult muljetavaldav fakt, kuid Laura ei ole lasknud end sellest häirida. Tema peamine tegutsemapanev jõud on kannatamatu soov saada paremaks ning pakkuda kuulajatele mitmekülgset muusikat – mille muuga siis veel seletada muusika õppimist nii Eestis, Ameerikas kui Saksamaal.

2005. aastal võitis Laura Sky Plus'i eurolauluvõistluse ja Sven Lõhmus kirjutas talle loo nimega “Moonwalk”, millest sai nurgakivi tema edukale lauljakarjäärile. ''Moonwalk'' jõudis Eesti Eurolaulu finaalis II kohale ning ansambli Suntribe koosseisus õnnestus Laural minna Eestit esindama Eurovisioonile, mis toimus sel aastal Kiievis. 

Kui mõni teist ei mäleta pipipatsides DJd etendavat tüdrukut, siis tasub seda meelde tuletada:)

2007. aasta alguses ilmus Laural Eesti Eurolaulu raames lugu “Sunflowers” ja aasta teises pooles debüütalbum “Muusa” koos samanimelise singliga. “Muusa” on üks eelmise aastakümne edukamaid albumeid Eestis, mida on müüdud üle 10 000 koopia ja millest sai Aasta Album ja tegi Laurast Aasta Naisartisti.

2015. aasta sügisel võttis Laura osa menukast saatest Laula Mu Laulu, mille saated on kõik järelvaadatavad Kanal2s ning lugusid saab kuulata Laula Mu Laulu Youtube'i kanali vahendusel. 

2015. aasta detsembri alguses tuli välja Laura Eesti Laul 2016 lugu ''Supersonic'', mis valmis koostöös Moonwalk Studio & Sven Lõhmusega. ''Supersonic'' saavutas Eesti Laul 2016 võistlusel II koha!

Kuula lugu siit!
 
2017. aastal esindas Laura Eestit Eurovisioonil Kiievis koos Koit Toomega. Kuula lugu ja vaata official videot - Verona

Sama aasta kevadel ilmus Laura album ‘‘Greatest Hits’’, mis saadaval Laseringi vahendusel.